V letošnjem šolskem letu bomo izvajali govorilne ure v prostorih šole, po potrebi pa tudi na daljavo preko aplikacije MS Teams.

Starši učencev od 1. do 5. razreda boste za govorilne uri v šoli prejeli vabilo na govorilno uro, ki vam ga bo posredoval razrednik.

Starši učencev od 6. do 9. razreda se boste na govorilne ure naročili preko aplikacije MS Bookings. Na svoje elektronske naslove boste 10 dni pred skupnimi govorilnimi urami prejeli povezavo, preko katere se boste prijavili na govorilne ure pri posameznem učitelju. Navodila za prijavo preko MS Bookings >>> KLIK.

V kolikor bi se radi udeležili govorilnih ur izven skupnih terminov, lahko učitelja kontaktirate po elektronskem naslovu in se z njim dogovorite za termin govorilne ure. Seznam kontaktov >>> KLIK

Skupne govorilne ure v prostorih šole bodo potekale vsak drugi četrtek v mesecu od 16.00 do 18.00. Razpored govorilnih ur po učiteljih in prostorih bomo objavili na šolski spletni strani in na oglasni deski pred tajništvom šole.

Na podružnični šoli POŠ Dolič bodo učiteljice izvajale individualne govorilne ure vsak drugi torek v mesecu.