Dan samostojnosti in enotnosti smo obeležili s proslavo “Ta svet je lep, če nekomu nekaj daš”.

Na prireditvi smo lahko prisluhnili vsem štirim pevskim zborom, petošolci so nam pripovedovali o spominih njihovih staršev, zaplesala je folklorna skupina Pastirčki, šestošolci so deklamirali prečudovito pesem Moja Slovenija, Novoletno popotnico so nam predstavili četrtošolci, Jakob pa je povedal, da je svet lep. Z Orffovimi inštrumenti so se predstavili učenci iz POŠ Dolič, pa Ana in Ksaver in cela telovadnica je navdušeno sprejela glasbeno skupino in njihovo izvedbo Feliz Navidad, največji aplavz pa je pripadel Viti in Maruši.

Po proslavi nas je obiskal še Adi Smolar in tako smo za to koledarsko leto zaključili s šolskimi obveznostmi.

Do januarja pa nekaj utrinkov.