V četrtek, 16. 11. 2023, smo obeležili mednarodni dan strpnosti. Tako kot vsako šolsko leto, smo se tudi letos srečali z učenci s Tretje osnovne šole. Že tradicionalno srečanje med učenci se je spet izkazalo za zelo dobrodošlo.

Naši učenci so bili na šoli zelo toplo sprejeti. Pripravili so nam kratek kulturni program, predstavili šolo ter njihov prilagojen predmetnik. Učenci so lahko spoznali njihov način učenja, učilnice ter nove prostore, v katere se bodo kmalu preselili.

Na delavnicah so se učenci med sabo spet povezali, se veliko pogovarjali, obenem pa so izdelali plakat, v katerega so tudi zapisali vse pozitivne misli, lepe besede, ki so si jih med sabo tam delili. Zaključili smo z mislijo, da takšna srečanja krepijo njihovo samopodobo, predvsem pa pomen prijateljstva. Naša učenka Pija jim je podarila svojo avtorsko risbo, ki jo je narisala posebej za svojega prijatelja Aneja.

Srečanje je bilo tako kot vedno nadvse iskreno tako kot zapisani vtisi naših učencev ob prihodu nazaj na šolo.

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)