V okviru tedna otroka smo v začetku meseca oktobra popestrili šolske dneve tudi našim otrokom. V četrtem razredu jih je v šoli vsak dan pričakalo nekaj zanimivega – ritmična matematika v gozdu, druženje s šolsko knjižničarko, pouk z žvečilnim gumijem, telovadba s sorodniki in spletno klepetanje v računalniški učilnici.

Zveza prijateljev mladine Slovenije pa vsako leto pripravi poslanico na določeno temo. To leto je bilo namenjeno spodbujanju radovednosti pri otrocih. Zato smo se odločili, da v učilnici oblikujemo tudi rubriko Ali veš … Učenci so vsak dan prinašali novičke z zanimivimi dejstvi, ki so jih pridobili v enciklopedijah, na spletu in izobraževalnih TV oddajah. Če ste radovedni, kaj vse smo našli (in še iščemo), pokukajte v našo učilnico in izvedeli boste marsikaj nenavadnega.