V okviru Erasmus+ projekta »Če si jezikovni frik, ti je IKT trik« nas je v tednu pred prvomajskimi prazniki obiskalo 8 učencev in 3 učitelji iz partnerske šole Midsund skule na Norveškem.

Učitelji in učenci centralne in podružnične šole so goste sprejeli odprtih rok in jim pokazali vsakodnevni šolski utrip. Norveški fantje so za nekaj dni postali člani gostujočih družinah in se pri njih počutili zares dobrodošle.

Učenci so z različnimi aktivnostmi razvijali jezikovne kompetence, spoznavali ožjo in širšo okolico, se urili v uporabi različnih aplikacij in bogatili svoj osebni razvoj.

Ko se učenci ob koncu druženja poslovijo z »Bye, my friend«, imamo še en dokaz več, kako velik doprinos imajo mednarodni projekti.

Hvala vsem, ki ste del te uspešne zgodbe.