V spomladanskih mesecih smo se v prvem in tretjem razredu odločili, da naš šolski vrt popestrimo s talnimi družabnimi igrami.
Igre smo izdelali iz odpadnih avtomobilskih gum, ki so nam jih devetošolci pomagali prebarvati, mi pa smo na lesene plošče narisali in pobarvali igralne podlage. Za igralne figure smo nabrali kamne in jih opremili z živalskimi in rastlinskimi motivi. V tem tednu nam je uspelo igre postaviti na vrt in jih tudi preizkusiti. Upamo, da smo s temi igrami naredili šolski vrt privlačnejši in da bodo tudi drugi učenci z veseljem prihajali na vrt in se družili ob igrah.

Učenci 1. in 3. razredov ter učiteljice Monika P. Pirnat, Leja M. Palir, Martina Kučej, Andreja Lužnik, Ines Kotnik, Franja Marzel, Jana Miler