Na naši šoli lahko v kotičku pred vrati šolske psihologinje opazite plakate z informacijami o TOM telefonu. V bližini je nameščen nahrbtnik, ki vabi vse oddelke naše šole, da pokukajo vanj. V njem se skriva marsikaj zanimivega – promocijsko gradivo, “spominska knjiga”, lepa škatla in še kaj. Nekateri učenci smo že imeli to priložnost, da smo se z učiteljicami pogovarjali o tem, da je TOM telefon namenjen otrokom in mladostnikom v večjih in manjših stiskah. Svoje probleme lahko anonimno in brezplačno zaupamo svetovalcu preko različnih kanalov – telefonske številke, spletne klepetalnice ali elektronske pošte. Hvaležni smo, da nam TOM telefon nudi neprecenljivo pomoč pri reševanju težav na poti našega odraščanja.

Nahrbtnik bo pri nas le do 7. junija, zato pohitite in pokukajte vanj! S pomočjo TOM telefona boste gotovo našli pogum in načine za iskanje rešitev. ODGOVOR JE POGOVOR®.