V torek in sredo, 19. in 20.4.2022, sta na Prvi osnovni šoli v Slovenj Gradcu potekali medobčinski tekmovanji v odbojki za starejše dečke in deklice. Naši ekipi dečkov in deklic sta se pomerili s Prvo OŠ SG in Drugo OŠ SG, tako dečki kot deklice pa so bili v obeh tekmah boljši od nasprotnikov.

Fantje so obe šoli premagali z rezultatom 2:0. S tem so dosegli prvo mesto in postali medobčinski prvaki v odbojki za starejše dečke. Ekipo so sestavljali: Gaber Lichtenegger, Žan Orličnik, Nik Božič Zaveršnik, Nik Martinc, Jaka Ledinek, Gal Tašič in Gaj Kimperk.

Dekleta so prav tako zabeležila dve zmagi. Drugo OŠ Slovenj Gradec so premagala z rezultatom 2:0, Prvo OŠ pa z rezultatom 2:1. Tudi one so z doseženim prvim mestom postale medobčinske prvakinje v odbojki za starejše deklice. Našo šolo so zastopale: Iza Vovk, Vita Tretjak, Lea Borovnik, Taja Godec, Manuela Janičević, Ivana Oder, Sara Sešel, Sara Ogris in Loti Krenker.

Oboji, fantje in dekleta, so prikazali dobro in lepo odbojkarsko igro. Za to in za rezultat jim ISKRENO ČESTITAMO!