V sredo, 6. 4. 2022, je v Ljubljani potekalo državno prvenstvo v streljanju z zračnim orožjem za OŠ in SŠ. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci iz OŠ Mislinja in v izredno močni konkurenci dosegli vrhunske uvrstitve.

Med učenkami je Manca Felle s 185. krogi dosegla odlično 2. mesto. Uspeh je s 175. krogi in 8. mestom dopolnila Teja Mencinger.

Pri učencih pa je najbolj mirno roko imel Jure Glažar, ki je nastreljal 180 krogov in zmagal.

Ekipno so učenke in učenci OŠ Mislinja z odličnim rezultatom 540 krogov in minimalnim zaostankom za 1. mestom postali ŠOLSKI DRŽAVNI PODPRVAKI.

Med starejšimi učenci pa so barve naše šole zastopali Jernej Glažar, Ažbe Kanovnik in Klemen Klemenc, ki so ekipno dosegli 8. mesto.

Vsem iskreno čestitamo!

Nekaj fotoutrinkov pa lahko najdete na profilu SD Dolič >>> KLIK