Spoštovani,

tudi letos srednje šole in dijaški domovi vabijo učence 9. razredov na obisk informativnih dni.

Informativni dnevi bodo potekali v petek, 11. 2. 2022 in soboto, 12. 2. 2022.

Zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi bodo tudi letos informativni dnevi potekli PREKO SPLETA.

Seznam spletnih strani srednjih šol kjer bodo objavljene vidokonferenčne povezave, najdete >>> TUKAJ.

Seznam spletnih strani dijaških domov kjer bodo objavljene vidokonferenčne povezave, najdete >>> TUKAJ.

Večino srednjih šol bo povezave do predstavitev objavilo šele v petek, 11. 2. 2022. Svetujemo vam, pa da si vseeno že predhodno ogledate vsa obvestila ter točne termine srečanj. Nekatere srednje šole bodo ob predstavitvah programov nudile še druge aktivnosti (npr. spletni klepet z učitelji in učenci, virtualni ogled šole …).

Vabljeni!

RAZPIS ZA VPIS 2022/23 – objavljen je katalog srednjih šol in dijaških domov >>> TUKAJ.