Četrtošolci se pri pouku družbe trenutno ukvarjamo  z orientacijo. Spoznavamo vrste zemljevidov, kompas ter orientacijo s pomočjo naravnih pojavov. Za še več informacij smo povabili tabornike, ki so res pravi mojstri na tem področju. Rod Mrzli studenec Mislinja nas je počastil s svojim bogatim znanjem in izkušnjami. Ob koncu dneva smo izdelali vsak svoj kompas. Aktivnosti smo nadgradili še s terenskim delom – uspešno opravljenim orientacijskim pohodom. Na terenu smo opazovali tudi naravo, ki nas je ta dan še posebej navdušila z ivjem na drevju in grmovju. Zaključili smo z mislijo: KAKO ČUDOVITA SLIKARKA JE MATI NARAVA!

Četrtošolci OŠ Mislinja in POŠ Dolič z učiteljicami Barbaro Zmrzlikar, Gordano Krajnc in Tatjano Senič