Ko so se ukrepi sprostili v taki meri, da se lahko družimo, smo v zadnji tretjini leta dobili od gospe ravnateljice dovoljenje, da lahko organiziramo utrjevanje poštevanke s pomočjo prostovoljcev. Isti čas je na šolo prišla študentka Neti, ki je dobila priložnost, da se preizkusi v veščini organizacije,  priprave urnika,  komunikacije s prostovoljci, učitelji, učenci in starši. Vse korake je odločno opravila saj so se treningi hitro začeli. Ob zaključku so prostovoljci izrazili hvaležnost za to izkušnjo. Pomoč, ki so jo nudili učencem jim je bila v veselje, razvedrilo in hvaležni so za zaupanje. Učenci pa so povedali, da jim je bilo učenje zabavo, da so napredovali v znanju in so se imeli zelo lepo.

Hvala učiteljem in staršem za zaupanje.

Hvaležna sem prostovoljcem za njihovo angažiranost, prevzemanje odgovornosti in pripravljenost, otrokom za vedoželjnost. Hvaležna sem Neti, ki je vstopila v projekt z vso zavzetostjo, ustvarjalnostjo, koordinacijo in navdušenjem. 🙂

Specialna pedagoginja:

mag. Milena Pačnik, prof. def.