Javna agencija Republike Slovenija za varnost prometa je za leto 2019 podelila 17 priznanj Svečana listina AVP. Med dobitniki je tudi naša šola, OŠ Mislinja.

Priznanje so nam podelili na predlog SPV Občine Mislinja, s katerim šola že vrsto leto dobro sodeluje.

V preteklih letih smo bili uspešni na različnih razpisih. Z denarnimi donacijami teh razpisov skrbimo za izboljšanje prometne varnosti v okolici šole.

V letu 2019 smo uspešno izvedli Državno tekmovanje kolesarjev Kaj veš o prometu.

Zbrali smo donacije domačih obrtnikov in nabavili kolesa za tekmovanje in usposabljanje kolesarjev za kolesarski izpit, podali več pobud na občinski SPV za izboljšanje prometne varnosti v okolici šole.

Za naš prispevek k večji varnosti v prometu je Občina Mislinja – SPV Mislinja predlagala, da se nam podeli SVEČANA LISTINA AVP ZA LETO 2019.

Ponosni smo na prejeto priznanje in se bomo v prihodnosti še bolj trudili za večjo varnost v prometu.