Spoštovani starši in učenci, v petek, 4.12. 2020, bo za vse učence naše šole DAN BREZ RAČUNALNIKA, z namenom, da ga otroci preživijo brez sedenja za zasloni, z aktivnostmi, ki jih imajo radi in v najboljši družbi, v krogu družine.

Za pomoč pri lažjem načrtovanju dneva, si oglejte miselni vzorec z naborom aktivnosti. Izberite tiste, ki vam najbolj ustrezajo in si naredite topel, prijazen in zabaven dan.

Če bo v petek nastalo kaj, kar bi želeli deliti z nami, lahko to dokumentirate in pošljete razredničarki, izdelke pa skrbno shranite in jih boste prinesli v šolo ob koncu našega pouka na daljavo. Ob povratku v šolo bomo iz nastalih izdelkov pripravili razstavo, 3 najbolj izvirne ideje pa tudi nagradili.