Spoštovani starši!

Z namenom, da našim otrokom tudi v času pouka na daljavo zagotovimo uravnotežen topel obrok, vas obveščamo, da bo šolska kuhinja od torka 10. 11. 2020 dalje pripravljala kosila za vse otroke, ki bi zaradi službene odsotnosti staršev, to potrebovali. Prevzem kosila bo potekal pred zunanjim vhodom v kuhinjo (vrtčevski vhod) od 11.30 do 12.30 ure.

Cena kosila ostaja enaka, povečana za ceno enkratne embalaže (0,25€)  v kateri bo kosilo pripravljeno za prevzem.

V kolikor bi želeli, da bi vaš otrok prevzemal kosilo, ga nanj prijavite na šolski spletni strani pod zavihkom Šolska prehrana ali pa na tel.: 02 88 56 610 ali e-naslov: tatjana.roser@guest.arnes.si, in sicer najkasneje do ponedeljka 9. 11. 2020 do 12.00 ure.

Kosilo je zaradi dobave živil in organizacije dela možno prijaviti le za cel teden..

S spoštovanjem.