Spoštovani starši!

V mesecu februarju 2020 bomo izvedli VPIS OTROK V OSNOVNO ŠOLO.
V skladu z Zakonom o osnovni šoli (Uradni list RS, št. 81/06), morajo starši  v 1. razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu všolanja dopolnili starost 6 let.
Starši imajo pravico vpisati otroka v šolskem okolišu, v katerem otrok stalno ali začasno prebiva.
Na Osnovni šoli Mislinja bo vpis potekal od 17. do 21. 2. 2020  v pisarni svetovalne delavke, na Osnovni šoli v Doliču pa 13. 2. 2020.
Na vpis boste vabljeni STARŠI in OTROK!  Otroka lahko vpišemo samo s soglasjem obeh staršev. V kolikor se eden od staršev vpisa ne more udeležiti, naj izpolni obrazec SOGLASJE STARŠA ZA VPIS, ki je objavljeno na spletni strani šole, in ga dostavi na šolo pred ali ob vpisu.
V kolikor nameravate otroka všolati na osnovno šolo izven našega okoliša nas o tem nemudoma obvestite.
Če menite, da vaš otrok še ni pripravljen za zahteve šola in nameravate šolanje odložiti, na dan vpisa prinesite s seboj izpolnjen obrazec VLOGA ZA ODLOŽITEV VŠOLANJA, ki ga najdete na spletni strani šole.
V zvezi z vsemi vprašanji vezanimi na vpis nas lahko pokličite na telefonsko številko 88 56 617.

Mojca Verhovnik, svetovalna delavka

VLOGA ZA ODLOŽITEV VŠOLANJA >>> KLIK