Obveščamo vas, da smo zaradi širjenja koronavirusa in drugih nalezljivih bolezni, ki povzročajo okužbe dihal, strogo omejili vstop v šolo v času pouka.

VHOD PRI 1. RAZREDU

Starši in spremljevalci učencev 1. razreda:

Vhod in spremstvo do garderob je možen samo pri vhodu v 1. razred. Pri vhodu v šolo si obvezno razkužite roke. Vstop v učilnice je strogo prepovedan.

GLAVNI VHOD

Starši in spremljevalci učencev od 2. do 9. razreda in ostali obiskovalci šole:

Vstop v šolo je možen samo v nujnih primerih. Obiskovalci pozvonite, tajnica vas bo, če je potrebno, sprejela v šolo. Pri vhodu v šolo si obvezno razkužite roke. Starši (spremljevalci) učencev od 2. do 9. razreda, ki svoje otroke spremljate v šolo, le-te pred začetkom pouka odložite pred šolskim vhodom, po pouku pa jih prav tako počakajte pred šolo.

Starši in spremljevalci učencev v času OPB-ja:

Vhod do učilnic je možen samo pri glavnem vhodu. Pri vhodu v šolo si obvezno razkužite roke. Vstop v učilnice je strogo prepovedan.

Hvala za razumevanje